Mláďata NZ 2016

 

Mláďata k dispozici!

Nabízíme mláďata vše tří obvyklých evropských druhů. Tedy Testudo hermanni (želva zelenavá), Testudo graeca (Želva žlutohnědá), Testudo marginata (Želva vroubená). Želvy žlutohnědé (gréky) máme již dokonce po zimování (první zimování je v délce 1-2 měsíce). Ostatní mláďata jsou nezimovaná.

Námi nabízená mláďata jsou samozřejmě zdravá, žeroucí a vitální. S chovem rádi poradíme a můžeme Vám zarezervovat želvičku na Vánoce.

Také je u nás samozřejmostí platný Cites doklad s výjimkou k prodeji (na to si dávejte obzvláště pozor, není to samozřejmost u všech chovatelů).

uvb200

Aby želva opravdu dobře fungovala, je potřeba ji zajistit kvalitní výbavu. Máte možnost od nás zakoupit vše, co je k chovu želvičky potřeba. Nemusíte nikde nic shánět dopředu nebo, což je nejhorší, až když si přivezete želvičku domů.

Také Vám samozřejmě vysvětlíme, jak se o želvičku starat a jak ji krmit, jak ji svítit a pokusíme se zodpovědět všechny Vaše dotazy. Želva není houska na krámě a máme na Vás určitě více času, než někde na burze nebo při auto-rozvozu.

 

Mláďata:

Terárium odzimováníTerárium odzimováníTerárium odzimování

qrCode

Author: monty